Tvättlåda Ifö CT 50
fr.5 840 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

CT 50
5 840 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
IföBeskrivning
Tvättlåda i rostfritt stål. Välj mellan kulventil, vippventil eller utan ventil.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
| Hål för Blandare | Nej |
| Djup | 240 mm |
| Diskho | Enkel |
| Längd | 500 mm |
| Material | Rostfri plåt |
| Modell | Centrerad |
| Serie | CT50 |
| Typ | Tvättlåda |
| Bredd | 450 mm |
| Utförande | Med Kulventil, Utan Ventil |
