Diskmaskin GRAM OM 4330-90 RTRostfri
5 990 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Rostfri
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Diskmaskin för inbyggnad med plats för 10 kuvert, 8 program och tillval för ½ fyllning. Besticklåda längst upp.
Varumärke
GRAMBeskrivning
Diskmaskin för inbyggnad med plats för 10 kuvert, 8 program och tillval för ½ fyllning. Besticklåda längst upp.
Branschregler Säker Vatteninstallation
Enligt svenska branschregler Säker Vatteninstallation ska diskmaskiner som installeras i utrymmen utan vattentätt golv förses med uppsamlande tråg och aktivt läckageskydd, t.ex. vattenlarm. Kraven gäller vid fackmässig installation. Avsteg från branschregler kan innebära ökad risk vid en eventuell vattenskada och kan påverka försäkringsersättningen. Tillbehör köps separat.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | GRAM |
| Art.Nr. | 62577 |
| Färg | Rostfri |
| Ljuskälla | LED |
| Tillverkarens Art.Nr. | OM4330-90RTX/1 |
| Djup | 57 cm |
| Höjd | 82 cm |
| Bullernivå | 45 dBa dB(A) |
| Effekt | 1900 W |
| Antal Kuvert | 10 |
| Vikt | 37 kg |
| Bredd | 45 cm |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | E |
| Effekt/prestanda | 1900 W |
| Eluttag | Jordad stickkontakt |
| Typ | Diskmaskin |
| EAN-nr | 5709708232526 |
