Diskmaskin GRAM OM 6100-90 TRostfri
4 990 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Rostfri
Beskrivning
Diskmaskin för inbyggnad. Med plats för 12 kuvert. Enkel och lätt att betjäna.
Branschregler Säker Vatteninstallation
Enligt svenska branschregler Säker Vatteninstallation ska diskmaskiner som installeras i utrymmen utan vattentätt golv förses med uppsamlande tråg och aktivt läckageskydd, t.ex. vattenlarm. Kraven gäller vid fackmässig installation. Avsteg från branschregler kan innebära ökad risk vid en eventuell vattenskada och kan påverka försäkringsersättningen. Tillbehör köps separat.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | GRAM |
| Art.Nr. | 62586 |
| Färg | Rostfri |
| Tillverkarens Art.Nr. | OM6100-90TX/1 |
| Höjd | 82 cm |
| Vikt | 49 kg |
| Display | Nej |
| Bredd | 60 cm |
| Bullernivå | 49 dBa dB(A) |
| Djup | 57 cm |
| Antal Kuvert | 12 |
| Effekt | 1900 W |
| Utförande | Underbyggd |
| Typ | Diskmaskin |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | E |
| Effekt/prestanda | 1900 W |
| EAN-nr | 5709708231703 |

