





BertazzoniInbyggd Frys FRZ603UBNPTC/20
15 495 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Bertazzoni FRZ603UBNPTC/20 är ett elegant integrerat frysskåp som smälter sömlöst in i ditt kök och ger ett tidlöst och stilfullt uttryck. Denna frys erbjuder flera avancerade funktioner som gör din vardag enklare och mer bekväm.
Nyckelfunktioner:
- Elegant design – passar många kök
- Praktisk automatisk avfrostning
- Spara tid med snabbinfrysning
- Effektiv och flexibel förvaring
- Energisnål LED-belysning
Funktioner och fördelar:
- Elegant Integrerad Design: Den diskreta designen passar perfekt i många kök och ger ett enhetligt och stilrent utseende
- NoFrost-Funktion: Slipp det tråkiga jobbet med att frosta av frysen manuellt. NoFrost-teknologin ser till att frysen håller sig permanent isfri genom att samla upp luftfuktighet i en central kyldel som regelbundet avfrostas automatiskt. Kondensen leds ut och förångas, vilket håller frysen i optimalt skick utan isbildning
- Praktisk Touch-Panel: Den svarta touchpanelen på baksidan av skåpet gör det enkelt att justera frysens inställningar snabbt och smidigt
- Omhängningsbar Dörr: Gångjärnen är placerade till höger, men dörren kan enkelt hängas om för att passa ditt kökslayout
- Effektiv Förvaring: Frysen är utrustad med två fryshyllor, sex fryslådor och en manuell istärningslåda, vilket ger gott om plats och flexibilitet för dina frysvaror
- LED-Belysning: LED-lampor i toppen ger ett klart och behagligt ljus som låter dig snabbt få en överblick över dina frysvaror
- Snabbinfrysning: Med en infrysningskapacitet på 11,5 kg/24 timmar och en snabbinfrysningsfunktion kan du snabbt frysa ner stora mängder mat och bevara deras kvalitet
- Elegant design – passar många kök
- Praktisk automatisk avfrostning
- Spara tid med snabbinfrysning
- Effektiv och flexibel förvaring
- Energisnål LED-belysning
Funktioner och fördelar:
- Elegant Integrerad Design: Den diskreta designen passar perfekt i många kök och ger ett enhetligt och stilrent utseende
- NoFrost-Funktion: Slipp det tråkiga jobbet med att frosta av frysen manuellt. NoFrost-teknologin ser till att frysen håller sig permanent isfri genom att samla upp luftfuktighet i en central kyldel som regelbundet avfrostas automatiskt. Kondensen leds ut och förångas, vilket håller frysen i optimalt skick utan isbildning
- Praktisk Touch-Panel: Den svarta touchpanelen på baksidan av skåpet gör det enkelt att justera frysens inställningar snabbt och smidigt
- Omhängningsbar Dörr: Gångjärnen är placerade till höger, men dörren kan enkelt hängas om för att passa ditt kökslayout
- Effektiv Förvaring: Frysen är utrustad med två fryshyllor, sex fryslådor och en manuell istärningslåda, vilket ger gott om plats och flexibilitet för dina frysvaror
- LED-Belysning: LED-lampor i toppen ger ett klart och behagligt ljus som låter dig snabbt få en överblick över dina frysvaror
- Snabbinfrysning: Med en infrysningskapacitet på 11,5 kg/24 timmar och en snabbinfrysningsfunktion kan du snabbt frysa ner stora mängder mat och bevara deras kvalitet
Egenskaper
| Varumärke | Bertazzoni |
|---|---|
| Art.Nr. | 75743 |
| Hängning | Höger |
| Produkttyp | Frysskåp |
| Ljudnivå | 40 dBa |
| Energieffektivitet | E |
| Tillverkarens Art.Nr. | 75743 |
| Kapacitet | 197 L |
| Höjd | 1770 mm |
| Spänning | 230 V |
| Automatisk Avfrostning | Ja |
| Vikt | 63 kg |
| Ismaskin | Nej |
| Bredd | 540 mm |
| Djup | 545 mm |
| WiFi | Nej |
| EAN-nr | 8051361907141 |
