Electrolux EUT6NE28W1 frysskåp med automatiskavfrostning och snabbinfrysning
9 990 kr
30 dagars prisgaranti

EUT6NE28W1 frysskåp med automatiskavfrostning och snabbinfrysning
9 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!

Electrolux frys EUT6NE28W1 med NoFrost förhindrar isbildning i frysen så att du aldrig behöver avfrosta den igen. Tekniken gör frysen mer hygienisk och enklare att göra ren samtidigt som du får extra utrymme att förvara alla dina favoritingredienser.
Varumärke
ElectroluxBeskrivning
Electrolux frys EUT6NE28W1 med NoFrost förhindrar isbildning i frysen så att du aldrig behöver avfrosta den igen. Tekniken gör frysen mer hygienisk och enklare att göra ren samtidigt som du får extra utrymme att förvara alla dina favoritingredienser.
Egenskaper:
- Elektronisk styrning med LED
- FrostFree
- FastFreeze - snabbinfrysning
- Fryslådor: 5 fullbreda, Transparent plast
- Hylla med fällbar lucka(or): 2, Transparent plast
Kompressorn har 10 års garanti
Total trygghet med vetskapen om kompressorns 10-års garanti.
Enkel åtkomst med snabb dörröppning
Den snabböppnande dörren öppnas utåt när handtaget trycks inåt. Det minskar det vanliga vakuumet och gör att man inte drar i kylskåpsdörren. Gör att dörren inte fastnar utan ger omedelbar åtkomst.
Med NoFrost håller du din frys fri från isbildning
No Frost-teknologin eliminerar behovet att avfrosta frysen. Förebygger isbildning, så att du alltid kan vara säker på maximal prestanda.
Elektronisk touch kontroller
Elektroniska kontroller ger dig möjlighet att justera inställningarna och temperaturen på frysskåpet.
- Elektronisk styrning med LED
- FrostFree
- FastFreeze - snabbinfrysning
- Fryslådor: 5 fullbreda, Transparent plast
- Hylla med fällbar lucka(or): 2, Transparent plast
Kompressorn har 10 års garanti
Total trygghet med vetskapen om kompressorns 10-års garanti.
Enkel åtkomst med snabb dörröppning
Den snabböppnande dörren öppnas utåt när handtaget trycks inåt. Det minskar det vanliga vakuumet och gör att man inte drar i kylskåpsdörren. Gör att dörren inte fastnar utan ger omedelbar åtkomst.
Med NoFrost håller du din frys fri från isbildning
No Frost-teknologin eliminerar behovet att avfrosta frysen. Förebygger isbildning, så att du alltid kan vara säker på maximal prestanda.
Elektronisk touch kontroller
Elektroniska kontroller ger dig möjlighet att justera inställningarna och temperaturen på frysskåpet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Electrolux |
| Art.Nr. | 77859 |
| Färg | Vit |
| Hängning | Vänster |
| Ismaskin | Nej |
| Automatisk Avfrostning | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | E |
| Höjd | 1860 mm |
| Bredd | 595 mm |
| Typ | Frysskåp |
| Tillverkarens Art.Nr. | 77859 |
| Kapacitet | 280 L |
| Vikt | 64 kg |
| Djup | 650 mm |
| WiFi | Nej |
| Energiförbrukning | 249 kWh/år |
| Hjul | 1 |
| EAN-nr | 7333394088655 |







