Frysskåp Cylinda F2255NVE
8 490 kr
30 dagars prisgaranti

F2255NVE
8 490 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Självavfrostande frys för mindre utrymmen Ett frysskåp med stadiga metallhandtag. Skåpet är självavfrostande och dörrarna är omhängningsbara.
Varumärke
CylindaBeskrivning
Självavfrostande frys för mindre utrymmen Ett frysskåp med stadiga metallhandtag. Skåpet är självavfrostande och dörrarna är omhängningsbara.
Specifikationer
- Självavfrostande
- Snabbinfrysning med automatisk återgång
- Omhängningsbar dörr
- Infrysningskapacitet (kg/dygn): 16 kg/24h
- Självavfrostande
- Snabbinfrysning med automatisk återgång
- Omhängningsbar dörr
- Infrysningskapacitet (kg/dygn): 16 kg/24h
Dokument
Recensioner
Roger SVerifierad köpare
för 1 vecka sedanFör högt pris på en halvtaskig produkt,
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 70512 |
| Färg | Vit |
| Hängning | Vänster |
| Volym | 226 l |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 650 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Höjd | 1550 mm |
| Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 9102041 |
| Energiförbrukning | 230 kWh/år |
| Eluttag | Jordad stickkontkat |
| Produkttyp | Frysskåp |
| Vikt | 53 kg |
| Bredd | 595 mm |
| Automatisk Avfrostning | Ja |
| Display | Ja |
| Bullernivå | 41 dBa |
| EAN-nr | 7392186320144 |



