
Frysbox SunwindVentus
Rek. pris 10 990 kr
!
8 419 kr9 339 kr
Sänkt pris!
Spara 920 kr
30 dagars prisgaranti

Ventus
8 419 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Rymlig och kompakt frysbox på ca 60 liter ger dig möjlighet att frysa ner matvaror för en längre vistelse i stugan. Frysen ger dig också möjlighet att frysa ner fångsten efter jakt-/fisketuren eller bärplockningen. Använd frysen med gasol i stugan, 12 V i bilen eller 230 V hemma.
OBS! Frysen är inte avsedd för infrysning av stora mängder matvaror, men fungerar fint för att hålla varor frusna, eller infrysning av små mängder.
Information
- Med gastermostat och piezotändning
- Gasolförbrukning: 12 g/h
- El 12V: 7A/h
OBS! Anslutningskabel 12V ingår ej.
Information
- Med gastermostat och piezotändning
- Gasolförbrukning: 12 g/h
- El 12V: 7A/h
OBS! Anslutningskabel 12V ingår ej.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Sunwind |
|---|---|
| Art.Nr. | 541950 |
| Färg | Svart |
| Driftkälla | Gasol/12V/230V |
| Produkttyp | Frysbox - Gasol |
| Automatisk Avfrostning | Nej |
| Djup | 660 mm |
| Höjd | 520 mm |
| Ismaskin | Nej |
| Nettovolym Frys | 60 l |
| Vikt | 37 kg |
| Bredd | 680 mm |
| EAN-nr | 7028640030204 |
