Kolfilter Siemens Recirkulationsset Clean Air Plus LZ12CXC56
3 590 kr
30 dagars prisgaranti

Recirkulationsset Clean Air Plus LZ12CXC56
3 590 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-09
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Irriterad av obehagliga lukter i köket? Med cleanAir Plus-filtret filtreras mer än 90 % av lukterna ur luften – så obehagliga fiskdofter är ett minne blott. Dessutom: Mer än 99 % av luftburet pollen och inaktiverade allergener fångas också av filtret. Och den extra långa livslängden på 12 till 18 månader garanterar ren luft med minimal ansträngning. Så ta ett djupt andetag och njut.
Varumärke
SiemensBeskrivning
Irriterad av obehagliga lukter i köket? Med cleanAir Plus-filtret filtreras mer än 90 % av lukterna ur luften – så obehagliga fiskdofter är ett minne blott. Dessutom: Mer än 99 % av luftburet pollen och inaktiverade allergener fångas också av filtret. Och den extra långa livslängden på 12 till 18 månader garanterar ren luft med minimal ansträngning. Så ta ett djupt andetag och njut.
Egenskaper
| Varumärke | Siemens |
| Art.Nr. | LZ12CXC56 |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Bredd | 300 mm |
| Djup | 505 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | LZ12CXC56 |
| Produkttyp | Kolfilter |
| Höjd | 595 mm |
| Vikt | 6,9 kg |
| EAN-nr | 4242003861967 |




