Beskrivning
Keramiskt anti-luktfilter återaktiveringsbart som passar till KITF6HOBD till för integrerade fläkthällar HOBD682D och HOBD682R
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Smeg |
|---|---|
| Art.Nr. | FLTHOBD |
| Bredd | 300 mm |
| Djup | 300 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | FLTHOBD |
| Typ | Filter |
| Höjd | 15 mm |
| EAN-nr | 8017709283452 |

