Fläkt Cylinda Solo Alliance 160-16
6 699 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Solo Alliance 160-16
6 699 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

En alliancefläkt med justerbart grund- och forceringsflöde som kopplas till den befintliga takfläkten för effektivare luftflöden. LED belysningen ger dig ett fint varmvitt sken när du lagar mat och med timer stängs fläkten av automatiskt om du vill låta den stå på en stund efter att du är klar i köket. Modellen har Easy Clean vilket betyder att du lätt kan komma åt och rengöra hela fläkten. Skruvar för montage under köksskåp medföljer.
Varumärke
CylindaBeskrivning
En alliancefläkt med justerbart grund- och forceringsflöde som kopplas till den befintliga takfläkten för effektivare luftflöden. LED belysningen ger dig ett fint varmvitt sken när du lagar mat och med timer stängs fläkten av automatiskt om du vill låta den stå på en stund efter att du är klar i köket. Modellen har Easy Clean vilket betyder att du lätt kan komma åt och rengöra hela fläkten. Skruvar för montage under köksskåp medföljer.
Specifikationer
- Vit
- Metalltrådsfilter
- Montering under skåp
- Easy clean
- Vit
- Metalltrådsfilter
- Montering under skåp
- Easy clean
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 54333 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 598 mm |
| Typ | Köksfläkt |
| Energieffektivitet | A |
| Tillverkarens Art.Nr. | 9004499 |
| Höjd | 60 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 7,6 kg |
| Bullernivå | 68 dBa dB(A) |
| Djup | 490 mm |
| EAN-nr | 7392186313665 |
