Kyl/Frys Smeg FQ60CO6 Side By SideCreme
47 995 kr
37 990 krSpara 21 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Creme

FQ60CO6 Side By Side
Creme
37 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Kyl/Frys från Smeg. Med sitt eleganta utseende och smarta funktioner blir detta kylskåp ett perfekt val för det moderna hemmet.
Varumärke
SmegBeskrivning
Kyl/Frys från Smeg. Med sitt eleganta utseende och smarta funktioner blir detta kylskåp ett perfekt val för det moderna hemmet.
Specifikationer
- Total No Frost: Slipp manuell avfrostning med det automatiska avfrostningssystemet
- LCD-display: Optimerar prestandan och förenklar användningen av apparaten
- Life Plus 0 °C-zon: Facken med en temperatur på 0 °C bevarar färskt kött och fisk längre
- Ventilerad kylning: Jämn temperatur med Air Plus och längre hållbarhet för frukt och grönsaker tack vare Natural Plus Blue Light
Smeg 4-dörrars kylskåp med Colonial estetik i cremefärg erbjuder både stil och funktion för ditt kök. Den eleganta designen och fristående konstruktionen kombineras med den senaste Total No Frost-tekniken, vilket eliminerar behovet av manuell avfrostning. Tack vare dubbla kylsystem hålls både kyl och frys i optimal temperatur, vilket förlänger hållbarheten på dina matvaror. LCD-displayen gör det enkelt att justera inställningarna och optimera prestandan. Life Plus 0 °C-zonen håller kött och fisk fräscha längre genom att bibehålla en temperatur på exakt 0 °C. Den ventilerade kylningen och Air Plus-systemet säkerställer en jämn temperatur i hela kylen, medan Natural Plus Blue Light förlänger hållbarheten på frukt och grönsaker. Kyldelen har två justerbara glashyllplan och två frukt- och grönsakslådor med kromprofiler, medan frysdelen innehåller fyra lådor och två glashyllplan samt en snabbfrysningsfunktion för extra snabb nedkylning av varor. Kylskåpet har energiklass E och en total volym på 572 liter, med 376 liter i kyldelen och 196 liter i frysdelen. Den låga ljudnivån på 37 dB(A) och Inverter-tekniken säkerställer effektiv och tyst drift.
- Total No Frost: Slipp manuell avfrostning med det automatiska avfrostningssystemet
- LCD-display: Optimerar prestandan och förenklar användningen av apparaten
- Life Plus 0 °C-zon: Facken med en temperatur på 0 °C bevarar färskt kött och fisk längre
- Ventilerad kylning: Jämn temperatur med Air Plus och längre hållbarhet för frukt och grönsaker tack vare Natural Plus Blue Light
Smeg 4-dörrars kylskåp med Colonial estetik i cremefärg erbjuder både stil och funktion för ditt kök. Den eleganta designen och fristående konstruktionen kombineras med den senaste Total No Frost-tekniken, vilket eliminerar behovet av manuell avfrostning. Tack vare dubbla kylsystem hålls både kyl och frys i optimal temperatur, vilket förlänger hållbarheten på dina matvaror. LCD-displayen gör det enkelt att justera inställningarna och optimera prestandan. Life Plus 0 °C-zonen håller kött och fisk fräscha längre genom att bibehålla en temperatur på exakt 0 °C. Den ventilerade kylningen och Air Plus-systemet säkerställer en jämn temperatur i hela kylen, medan Natural Plus Blue Light förlänger hållbarheten på frukt och grönsaker. Kyldelen har två justerbara glashyllplan och två frukt- och grönsakslådor med kromprofiler, medan frysdelen innehåller fyra lådor och två glashyllplan samt en snabbfrysningsfunktion för extra snabb nedkylning av varor. Kylskåpet har energiklass E och en total volym på 572 liter, med 376 liter i kyldelen och 196 liter i frysdelen. Den låga ljudnivån på 37 dB(A) och Inverter-tekniken säkerställer effektiv och tyst drift.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Smeg |
| Art.Nr. | 76504 |
| Färg | Creme |
| Tillverkarens Art.Nr. | 76504 |
| Automatisk Avfrostning | Ja |
| Djup | 705 mm |
| Display | Ja |
| Höjd | 1870 mm |
| Ismaskin | Nej |
| Bullernivå | 37 dBa dB(A) |
| Vikt | 174 kg |
| Bredd | 915 mm |
| WiFi | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Nettovolym Frys | 196 l |
| Nettovolym Kyl | 376 l |
| Energieffektivitet | E |
| Energiförbrukning | 338 kWh/år |
| Typ | Kyl/Frys |
| EAN-nr | 8017709341497 |

