







BertazzoniFristående Kylskåp RLD60F4FXNC
12 995 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bertazzoni RLD60F4FXNC Fristående Kylskåps interna konfigurationen av denna kyl är utformad för maximal flexibilitet tack vare sin generösa kapacitet på 389 liter. Med 3 höjdjusterbara hyllor och 1 fast hylla kan du anpassa förvaringsutrymmet efter dina behov. De 3 fuktreglerade grönsakslådorna, inklusive 2 FrescoZero-lådor, håller dina råvaror fräscha längre.
Varumärke
Beskrivning
Bertazzoni RLD60F4FXNC Fristående Kylskåps interna konfigurationen av denna kyl är utformad för maximal flexibilitet tack vare sin generösa kapacitet på 389 liter. Med 3 höjdjusterbara hyllor och 1 fast hylla kan du anpassa förvaringsutrymmet efter dina behov. De 3 fuktreglerade grönsakslådorna, inklusive 2 FrescoZero-lådor, håller dina råvaror fräscha längre.
Energieffektiv LED-belysning
Invändig LED-belysning på toppen och sidorna ger en ljus och klar belysning på alla nivåer, vilket gör det enkelt att hitta det du söker. Dessutom bidrar LED-belysningen till minimal energiförbrukning, vilket är bra för både miljön och din elräkning.
Intuitiv Touchdisplay
Den intuitiva touchdisplayen gör det enkelt att ställa in temperaturen och aktivera funktioner som Super Cool, Eco-läge och Drink Cool. Med bara några enkla tryck kan du optimera kylskåpets prestanda efter dina behov.
Sömlös Integration i Ditt Kök
Denna enkeldörrskyl är designad för att passa sömlöst in i alla kökskonfigurationer tack vare sin vändbara dörr. Du kan välja mellan två olika handtagskit i Professional- och Master Series-stil för att matcha din kyl med övriga Bertazzoni-apparater. På så sätt skapar du ett stilharmoniserat och högpresterande kök som både är funktionellt och estetiskt tilltalande.
Invändig LED-belysning på toppen och sidorna ger en ljus och klar belysning på alla nivåer, vilket gör det enkelt att hitta det du söker. Dessutom bidrar LED-belysningen till minimal energiförbrukning, vilket är bra för både miljön och din elräkning.
Intuitiv Touchdisplay
Den intuitiva touchdisplayen gör det enkelt att ställa in temperaturen och aktivera funktioner som Super Cool, Eco-läge och Drink Cool. Med bara några enkla tryck kan du optimera kylskåpets prestanda efter dina behov.
Sömlös Integration i Ditt Kök
Denna enkeldörrskyl är designad för att passa sömlöst in i alla kökskonfigurationer tack vare sin vändbara dörr. Du kan välja mellan två olika handtagskit i Professional- och Master Series-stil för att matcha din kyl med övriga Bertazzoni-apparater. På så sätt skapar du ett stilharmoniserat och högpresterande kök som både är funktionellt och estetiskt tilltalande.
Egenskaper
| Varumärke | Bertazzoni |
|---|---|
| Art.Nr. | 75740 |
| Hängning | Höger |
| Produkttyp | Kylskåp |
| Kylsystem | Ventilerad |
| Ljudnivå | 40 dBa |
| Energieffektivitet | E |
| Tillverkarens Art.Nr. | 75740 |
| Kapacitet | 389 L |
| Höjd | 1860 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 67 kg |
| Bredd | 595 mm |
| Djup | 650 mm |
| WiFi | Nej |
| EAN-nr | 8057971100743 |