Fristående Kylskåp Cylinda K1085E
3 357 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Kylskåp från Cylinda. Ett litet kylskåp med generös förvaring, för mindre utrymmen. Med glashyllor och dörr som är omhängningsbar samt har integrerat handtag.
Varumärke
CylindaBeskrivning
Kylskåp från Cylinda. Ett litet kylskåp med generös förvaring, för mindre utrymmen. Med glashyllor och dörr som är omhängningsbar samt har integrerat handtag.
LED belysning
Effektiv belysning som är energisnål och har en lång livslängd.
Omhängningsbar dörr
Skåpet går att ändra från högerhängning till vänsterhängning.
Basfakta
- Färg: Vit
- Designlinje: 1000
- Typ: Fristående
- Display på utsida: Nej
Funktioner
- Belysning: Belysning med LED
- Självavfrostande: Ja
- Ryggkondensor: Ja
- Snabbkylning: Nej
- Elektroniskt styrd panel: Nej
- Dynamisk kylning: Nej
- Temperaturreglerare: Ja
- Kylfläkt: Nej
Inredning
- Frysfack: Nej
- Nollzonslåda: Nej
- Hylltyp: Glas
- Flaskhylla: Nej
- Antal dörrhyllor: 2
- Antal ägghyllor: 1
- Antal justerbara hyllor: 2
- Temperaturdisplay: Nej
Mått och vikt
- Bredd (mm): 540 mm
- Höjd (mm): 838 mm
- Djup (mm): 595 mm
- Nettovikt: 27.5 kg
- Inbyggnadsbredd (cm): 54 cm
Deklarationer
- Energiklass: E
- Energiförbrukning: 91 kWh/år
- Nyttovolym kyl (liter): 135 l
- Ljudnivå (dB): 41 dB
- Klimatklass: SN-T
- Typ av köldmedium: R600a
Installation
- Dörrhängning vid leverans: Högerhängd
- Justerbar höjd fram/bak: Nej/Nej
- Spänning: 230 V
- Sladdlängd ca: 2.5 m
- Hjul i bakkant: Nej
Effektiv belysning som är energisnål och har en lång livslängd.
Omhängningsbar dörr
Skåpet går att ändra från högerhängning till vänsterhängning.
Basfakta
- Färg: Vit
- Designlinje: 1000
- Typ: Fristående
- Display på utsida: Nej
Funktioner
- Belysning: Belysning med LED
- Självavfrostande: Ja
- Ryggkondensor: Ja
- Snabbkylning: Nej
- Elektroniskt styrd panel: Nej
- Dynamisk kylning: Nej
- Temperaturreglerare: Ja
- Kylfläkt: Nej
Inredning
- Frysfack: Nej
- Nollzonslåda: Nej
- Hylltyp: Glas
- Flaskhylla: Nej
- Antal dörrhyllor: 2
- Antal ägghyllor: 1
- Antal justerbara hyllor: 2
- Temperaturdisplay: Nej
Mått och vikt
- Bredd (mm): 540 mm
- Höjd (mm): 838 mm
- Djup (mm): 595 mm
- Nettovikt: 27.5 kg
- Inbyggnadsbredd (cm): 54 cm
Deklarationer
- Energiklass: E
- Energiförbrukning: 91 kWh/år
- Nyttovolym kyl (liter): 135 l
- Ljudnivå (dB): 41 dB
- Klimatklass: SN-T
- Typ av köldmedium: R600a
Installation
- Dörrhängning vid leverans: Högerhängd
- Justerbar höjd fram/bak: Nej/Nej
- Spänning: 230 V
- Sladdlängd ca: 2.5 m
- Hjul i bakkant: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 52529 |
| Färg | Vit |
| Hängning | Höger |
| Kabellängd | 2,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 59,5 cm |
| Energieffektivitet | E |
| Höjd | 83,8 cm |
| Nettovolym Kyl | 135 l |
| Energiförbrukning | 91 kWh/år |
| Typ | Fristående kylskåp |
| Vikt | 27,5 kg |
| Bredd | 54 cm |
| Automatisk Avfrostning | Ja |
| Ismaskin | Nej |
| Ljudnivå | 41 dBa |
| EAN-nr | 7392186309347 |


