Kyl Cylinda K9185NESilver
11 994 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

K9185NE
Silver
11 994 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Upplev lyxen av en praktisk och stilren kyl med modern industriell känsla. Cylindas kyl ger dig inte bara en snygg yttre design, utan också en inre vardagslyx som du kommer att uppskatta varje dag. Med en digital display på utsidan och ett stabilt metallhandtag, är den enkel att använda och passar perfekt i alla kök.
Varumärke
CylindaBeskrivning
Upplev lyxen av en praktisk och stilren kyl med modern industriell känsla. Cylindas kyl ger dig inte bara en snygg yttre design, utan också en inre vardagslyx som du kommer att uppskatta varje dag. Med en digital display på utsidan och ett stabilt metallhandtag, är den enkel att använda och passar perfekt i alla kök.
Du kommer att älska de smarta funktionerna som justerbar hylla i dörren, flyttbara glashyllor samt en ihopfällbar glashylla som ger dig oändliga möjligheter att anpassa din kyl efter dina behov. Flaskhyllan är även utformad för de större och bredare flaskorna, medan grönsakslådan är utrustad med ett smidigt vred för att reglera fuktigheten och hålla dina grönsaker fräscha och knapriga längre. Köp Cyld kyl idag och ta steget mot en bättre vardag i stil!
Specifikationer
- Kylskåpet med flexibilitet glimrar ikapp med inredningen
- Belysning med LED
- Dynamisk kylning
- Omhängningsbar dörr
Specifikationer
- Kylskåpet med flexibilitet glimrar ikapp med inredningen
- Belysning med LED
- Dynamisk kylning
- Omhängningsbar dörr
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 71115 |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Hängning | Höger |
| Energieffektivitet | E |
| Höjd | 1860 mm |
| Spänning | 230 V |
| Bredd | 595 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 9101996 |
| Typ | Kylskåp |
| Djup | 650 mm |
| Nettovolym Kyl | 390 l |
| Bullernivå | 39 dBa dB(A) |
| Energiförbrukning | 121 kWh/år |
| Vikt | 64 kg |
| EAN-nr | 7392186317458 |





