Kyl över frys Bosch KGN362WCF
16 999 kr
30 dagars prisgaranti

KGN362WCF
16 999 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-02
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Varumärke
BoschBeskrivning
Electrolux 500 spis med SurroundCook och HighLight häll.
Jämnare resultat med avancerad varmluft: Electrolux LKR64000NW är utvecklad för dig som vill ha bättre kontroll och jämnare resultat i ugnen. SurroundCook ser till att värmen cirkulerar effektivt i hela ugnsutrymmet, vilket gör att maten tillagas jämnt på flera nivåer och att du kan laga mer samtidigt utan att kompromissa med kvaliteten.
Snabb och lättskött HighLight häll: HighLight hällen värms upp snabbt och ger jämn värme över kokzonerna, vilket gör matlagningen smidig och effektiv. Den släta keramiska ytan är dessutom enkel att rengöra och bidrar till ett mer lättskött kök i vardagen.
Flexibla funktioner för allt från pizza till bakning: Ugnen erbjuder flera tillagningsfunktioner som varmluft, pizzaläge, grill, torkning och bakning med fukt. Det gör spisen mycket användbar för både daglig matlagning och mer kreativ användning när du vill baka, rosta eller laga mat med extra precision.
AquaClean gör rengöringen enklare: Med AquaClean används ånga för att lösa upp fett och matrester i ugnen. Det gör att smutsen blir enklare att torka bort och minskar behovet av kraftig rengöring. De löstagbara glasen i luckan bidrar också till enklare skötsel.
Trygg och genomtänkt design: Den svala och barnsäkra ugnsluckan ger extra säkerhet och gör spisen mer trygg att använda i hemmet. Tydliga vred och inbyggd kylfläkt bidrar till en smidig användarupplevelse och gör modellen till ett funktionellt och pålitligt val.
Snabb och lättskött HighLight häll: HighLight hällen värms upp snabbt och ger jämn värme över kokzonerna, vilket gör matlagningen smidig och effektiv. Den släta keramiska ytan är dessutom enkel att rengöra och bidrar till ett mer lättskött kök i vardagen.
Flexibla funktioner för allt från pizza till bakning: Ugnen erbjuder flera tillagningsfunktioner som varmluft, pizzaläge, grill, torkning och bakning med fukt. Det gör spisen mycket användbar för både daglig matlagning och mer kreativ användning när du vill baka, rosta eller laga mat med extra precision.
AquaClean gör rengöringen enklare: Med AquaClean används ånga för att lösa upp fett och matrester i ugnen. Det gör att smutsen blir enklare att torka bort och minskar behovet av kraftig rengöring. De löstagbara glasen i luckan bidrar också till enklare skötsel.
Trygg och genomtänkt design: Den svala och barnsäkra ugnsluckan ger extra säkerhet och gör spisen mer trygg att använda i hemmet. Tydliga vred och inbyggd kylfläkt bidrar till en smidig användarupplevelse och gör modellen till ett funktionellt och pålitligt val.
Egenskaper
| Varumärke | Bosch |
| Art.Nr. | 81000 |
| Färg | Vit |
| Hängning | Höger |
| Ismaskin | Nej |
| Automatisk Avfrostning | Ja |
| Energieffektivitet | C |
| Höjd | 1860 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 81000 |
| Typ | Kyl över frys |
| Ljudnivå | 35 dBa |
| Djup | 665 mm |
| Energiförbrukning | 159 kWh/år |
| Vikt | 66,2 kg |
| WiFi | Nej |
| Djup | 665 cm |
| Höjd | 1860 cm |
| Bredd | 600 cm |
| EAN-nr | 4242005551613 |


















