Kyl över frys Electrolux LNT3LE3W1L
7 995 kr
30 dagars prisgaranti

LNT3LE3W1L
7 995 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-22
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
ElectroluxBeskrivning
Electrolux 600 GentleCare värmepumpstumlare 8 kg EW6D4284O1.
Effektiv och skonsam torkning i vardagen. Electrolux EW6D4284O1 kombinerar energieffektiv drift med skonsam behandling av dina kläder och ger ett jämnt resultat varje gång.
Skyddar dina plagg vid varje torkning. GentleCare arbetar vid lägre temperatur och SensiCare anpassar programmet efter tvättens mängd för att undvika övertorkning.
Smidigare tvättrutin. MixCare gör att du kan torka olika material tillsammans vilket sparar tid och förenklar vardagen.
Enkel att underhålla och använda. EasyClean filtret är lätt att rengöra och skrynkelskyddet minskar veck vilket gör kläderna enklare att hantera efteråt. Avloppsslang kan monteras.
Skyddar dina plagg vid varje torkning. GentleCare arbetar vid lägre temperatur och SensiCare anpassar programmet efter tvättens mängd för att undvika övertorkning.
Smidigare tvättrutin. MixCare gör att du kan torka olika material tillsammans vilket sparar tid och förenklar vardagen.
Enkel att underhålla och använda. EasyClean filtret är lätt att rengöra och skrynkelskyddet minskar veck vilket gör kläderna enklare att hantera efteråt. Avloppsslang kan monteras.
Egenskaper
| Varumärke | Electrolux |
| Art.Nr. | 81053 |
| Färg | Vit |
| Hängning | Vänster |
| Djup | 647 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Höjd | 1750 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 81053 |
| Energiförbrukning | 233 kWh/år |
| Typ | Kyl över frys |
| Vikt | 61 kg |
| Ljudnivå | 40 dBa |
| Bredd | 595 mm |
| Automatisk Avfrostning | Nej |
| Ismaskin | Nej |
| WiFi | Nej |
| Djup | 647 cm |
| Höjd | 1750 cm |
| Bredd | 595 cm |
| EAN-nr | 7333394125480 |










