Kyl över frys Electrolux LNT3LE3W1R
7 965 kr
30 dagars prisgaranti

LNT3LE3W1R
7 965 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-15
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
ElectroluxBeskrivning
AEG 7000 serien värmepumpstumlare 8 kg TR722E84E.
Skonsam och energieffektiv torkning. AEG TR722E84E är en värmepumpstumlare med 8 kg kapacitet som kombinerar avancerad teknik med skonsam behandling av dina kläder.
Skyddar dina plagg bättre. SensiDry torkar vid lägre temperatur vilket minskar slitaget och hjälper kläderna att behålla sin form och kvalitet längre.
Effektiv och enkel vardag. MixDry gör det möjligt att torka olika material tillsammans och PreciseDry optimerar tid och energiförbrukning.
Tyst och stabil prestanda. Invertermotorn ger en energieffektiv och tyst drift samtidigt som ProTex trumman behandlar plaggen varsamt. Avloppsslang kan monteras.
Skyddar dina plagg bättre. SensiDry torkar vid lägre temperatur vilket minskar slitaget och hjälper kläderna att behålla sin form och kvalitet längre.
Effektiv och enkel vardag. MixDry gör det möjligt att torka olika material tillsammans och PreciseDry optimerar tid och energiförbrukning.
Tyst och stabil prestanda. Invertermotorn ger en energieffektiv och tyst drift samtidigt som ProTex trumman behandlar plaggen varsamt. Avloppsslang kan monteras.
Egenskaper
| Varumärke | Electrolux |
| Art.Nr. | 81054 |
| Färg | Vit |
| Hängning | Höger |
| Djup | 647 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Höjd | 1750 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 81054 |
| Energiförbrukning | 233 kWh/år |
| Typ | Kyl över frys |
| Vikt | 61 kg |
| Ljudnivå | 40 dBa |
| Bredd | 595 mm |
| Automatisk Avfrostning | Nej |
| Ismaskin | Nej |
| WiFi | Nej |
| Djup | 647 cm |
| Höjd | 1750 cm |
| Bredd | 595 cm |
| EAN-nr | 7333394125473 |











