Kylskåp Cylinda K2255
fr.7 490 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

K2255
7 490 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
CylindaBeskrivning
Ett robust kylskåp med stabilt metallhandtag och bra LED-belysning. Dörrarna är omhängningsbara.
Specifikationer
- Belysning med LED
- Kylfläkt
- Omhängningsbar dörr
- Vit
- Belysning med LED
- Kylfläkt
- Omhängningsbar dörr
- Vit
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Färg | Vit |
| Hängning | Höger omhängbar, Vänster/Omhängningsbar |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 650 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Höjd | 1550 mm |
| Eluttag | Jordad stickkontkat |
| Produkttyp | Kylskåp |
| Vikt | 48 kg |
| Bredd | 595 mm |
| Display | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | 9102042, 9102044 |

