Kylskåp med frysfack SMEG FAB10LWH6
Nyhet
12 995 kr
30 dagars prisgaranti

FAB10LWH6
12 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En kompakt designikon i vit högglans. Smeg White minibar kombinerar klassisk 50 tals estetik med smart funktion i ett smidigt format. De rundade formerna, den blanka vita finishen och det kromade handtaget gör modellen till ett stilfullt inslag i kök, vardagsrum, kontor eller hotellrum.
Varumärke
SmegBeskrivning
En kompakt designikon i vit högglans. Smeg White minibar kombinerar klassisk 50 tals estetik med smart funktion i ett smidigt format. De rundade formerna, den blanka vita finishen och det kromade handtaget gör modellen till ett stilfullt inslag i kök, vardagsrum, kontor eller hotellrum.
Smeg FAB10LWH6 50's Style minibar kylskåp, Vit
Genomtänkt förvaring i litet format
Kylutrymmet erbjuder generös kapacitet för sin storlek och kompletteras med ett invändigt frysfack med fyrstjärnig klassning. Frukt och grönsakslådan skapar goda förvaringsförhållanden för färska råvaror och bidrar till bättre organisering.
Bekväm och enkel användning
Automatisk avfrostning i kylutrymmet minskar behovet av underhåll och gör vardagen smidigare. Den elektromechaniska temperaturkontrollen gör det enkelt att justera temperaturen efter behov, medan LED belysningen ger tydlig och energieffektiv överblick över innehållet.
Stabil och flexibel placering
Klimatklass N ST T gör att modellen fungerar stabilt i olika rumstemperaturer. Köldmediet R600a bidrar till effektiv kylning och det externa kromhandtaget ger både ett praktiskt grepp och en exklusiv designkänsla.
Genomtänkt förvaring i litet format
Kylutrymmet erbjuder generös kapacitet för sin storlek och kompletteras med ett invändigt frysfack med fyrstjärnig klassning. Frukt och grönsakslådan skapar goda förvaringsförhållanden för färska råvaror och bidrar till bättre organisering.
Bekväm och enkel användning
Automatisk avfrostning i kylutrymmet minskar behovet av underhåll och gör vardagen smidigare. Den elektromechaniska temperaturkontrollen gör det enkelt att justera temperaturen efter behov, medan LED belysningen ger tydlig och energieffektiv överblick över innehållet.
Stabil och flexibel placering
Klimatklass N ST T gör att modellen fungerar stabilt i olika rumstemperaturer. Köldmediet R600a bidrar till effektiv kylning och det externa kromhandtaget ger både ett praktiskt grepp och en exklusiv designkänsla.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Smeg |
| Art.Nr. | 80815 |
| Färg | Vit |
| Hängning | Vänster |
| Energieffektivitet | D |
| Vikt | 41 kg |
| Djup | 659 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 80815 |
| Bredd | 545 mm |
| Höjd | 970 mm |
| Ljudnivå | 35 |
| WiFi | Nej |
| Display | Nej |
| Ismaskin | Nej |
| EAN-nr | 8017709342494 |







