Beskrivning
Kylskåp Sunwind 12V är ett praktiskt kompressorkylskåp som passar dig med mindre utrymmen, exempelvis för sommarstugan. Kylskåpet har en volym på 110 l med ett inbyggt köldfack på 10 l. Låg energiförbrukning.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Sunwind |
|---|---|
| Art.Nr. | 541974 |
| Färg | Vit |
| Volym | 110 l |
| Produkttyp | Kylskåp 12V |
| Spänning | 12 V |
| Display | Nej |
| Kolsyremaskin | Nej |
| Vikt | 25 kg |
| EAN-nr | 7028640008999 |



