




Kylbox Tristar22L
686 kr 790 kr
Spara 13 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Praktisk lätt kylbox för användning i parken, på stranden, under festival och resor. Lätt att använda i bilen, båten mm. Tack vare den inbyggda 12V DC kontakten, som kan stoppas in i locket vid förvaring.
Specifikationer
- Volym 22 l
- Kyler 16 grader under omgivande rumstemperatur.
- Termoelektrisk
- Avtagbart lock
- 12 V
- Integrerat handtag
- 25,6x41x40cm
- 2,8 kg
- Sladdförvaring
- Volym 22 l
- Kyler 16 grader under omgivande rumstemperatur.
- Termoelektrisk
- Avtagbart lock
- 12 V
- Integrerat handtag
- 25,6x41x40cm
- 2,8 kg
- Sladdförvaring
Egenskaper
| Varumärke | Tristar |
|---|---|
| Art.Nr. | KB-7424 |
| Färg | Grå |
| Montering | Nej |
| Garanti | 2 år |
| Typ | Kylbox |
| Djup | 400 mm |
| Höjd | 236 mm |
| Bredd | 372 mm |
| EAN-nr | 8713016057044 |
