Dryckeskyl Severin FKS 8841 Svart
6 336 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Kylskåp i svart/rostfri design med lås och glasdörr.
Kylskåp med glasdörr och metallhyllor som går att justera för att optimera dina behov. Skåpets kapacitet är 241 liter, kylen är utrustad med ett litet lås som håller nallande händer borta. Perfekt för föreningen eller en mindre butik som säljer kalla drycker. Skåpet är 141 cm högt och 55 cm brett. Snygg design, LED-belysning och låg ljudnivå är något som är standard på dagens SEVERIN produkter.
- Kapacitet: 241 liter
- Energiklass: C
- Justerbara gallerhyllor i metall
- Låsningsbar dörr
- Glasdörr
- LED-belysning
- Termostat
- Högerhängd dörr (EJ omhängningsbar)
- Ljudnivå: 42 dB(A)
- 141x55x54 cm (hxbxd)
- Kapacitet: 241 liter
- Energiklass: C
- Justerbara gallerhyllor i metall
- Låsningsbar dörr
- Glasdörr
- LED-belysning
- Termostat
- Högerhängd dörr (EJ omhängningsbar)
- Ljudnivå: 42 dB(A)
- 141x55x54 cm (hxbxd)
Egenskaper
| Varumärke | Severin |
| Art.Nr. | 70680 |
| Djup | 65 cm |
| Energieffektivitet | C |
| Höjd | 141 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | FKS8841 |
| Vikt | 57 kg |
| Bredd | 55 cm |
| EAN-nr | 4008146040016 |




