Ölkyl Cavin Outdoor Collection 63 FriståendeRostfri
7 995 kr
6 395 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Rostfritt Stål

Outdoor Collection 63 Fristående
Rostfri
6 395 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Unna dig en stilren ölkyl till ditt hem! Ölkylen är tålig och går att placera i kallare miljöer som i t.ex. ett uterum, terrass eller i ett garage.
Varumärke
CavinBeskrivning
Unna dig en stilren ölkyl till ditt hem! Ölkylen är tålig och går att placera i kallare miljöer som i t.ex. ett uterum, terrass eller i ett garage.
Ölkylen är dessutom IPX4-klassad, vilket innebär att den står emot vatten och fukt tillräckligt bra för att kunna installeras utomhus. Med de två lagren av glas i dörren och justeringen av temperaturer mellan 0-10 grader så blir ölen perfekt kyld och är klar att serveras!
Hyllor: Metall, Fixerade, 3 st.
Hyllor: Metall, Fixerade, 3 st.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Cavin |
| Art.Nr. | 13065 |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Volym | 0,63 l |
| Utförande | Fristående |
| Djup | 51,8 cm |
| Bullernivå | 39 dBa dB(A) |
| Vikt | 29 kg |
| Bredd | 43 cm |
| Energieffektivitet | A |
| Max Höjd | 680 mm |
| Max höjd | 680 mm |
| Min Höjd | 680 mm |
| Energiförbrukning | 345 kWh/år |
| Omhängbar Dörr | Nej |
| Hyllor | 3 |
| Typ | Ölkyl |
| Temperatur | 0-10 °C |
| EAN-nr | 7330066130650 |


