Ölkyl mQuvée BeerServer 30 cm BS30-700Svart
9 995 kr
8 495 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

BeerServer 30 är den lilla inbyggbara ölkylen för dig som vill unna dig perfekt kyld öl varje gång. Tack vare de gedigna stålhyllorna och stålklädda front står din dryck stabilt och säkert på hyllplanen.
Varumärke
mQuvéeBeskrivning
BeerServer 30 är den lilla inbyggbara ölkylen för dig som vill unna dig perfekt kyld öl varje gång. Tack vare de gedigna stålhyllorna och stålklädda front står din dryck stabilt och säkert på hyllplanen.
Med sin svarta design och dörr utan skarvar ger denna ölkyl ditt hem en stilren finish och är det perfekta systerskåpet till mQuvées inbyggbara WineCave-enheter.
Plats till ca 57 st 33,5 cl burkar eller 43 st 33 cl flaskor.
mQuvée är stolta över sitt noggrant utvecklade sortiment och strävar efter att erbjuda hållbara och pålitliga produkter. mQuvées högkvalitativa vinkylar levereras med upp till 5 års garanti.
Hyllor: Metall med stålfront, Utdragbar, 2 st.
Plats till ca 57 st 33,5 cl burkar eller 43 st 33 cl flaskor.
mQuvée är stolta över sitt noggrant utvecklade sortiment och strävar efter att erbjuda hållbara och pålitliga produkter. mQuvées högkvalitativa vinkylar levereras med upp till 5 års garanti.
Hyllor: Metall med stålfront, Utdragbar, 2 st.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | mQuvée |
| Art.Nr. | 12827 |
| Färg | Svart |
| Volym | 50 l |
| Utförande | Inbyggbar |
| Djup | 51 cm |
| Belysning | Vit |
| Vikt | 25 kg |
| Bullernivå | 39 dBa |
| Spänning | 230 V |
| Dörr | 700 mm |
| Energieffektivitet | C |
| Max höjd | 890 mm |
| Min Höjd | 820 mm |
| Effekt/prestanda | 85 W |
| Energiförbrukning | 204 kWh/år |
| Omhängbar Dörr | Ja |
| Hyllor | 2 |
| Produkttyp | Ölkyl |
| Bredd | 29,5 cm |
| CC-mått | 320 mm |
| Temperatur | 2-12 °C |
| Display | Ja |
| Antal Flaskor | 43 |
| Antal Zoner | 1 |
| EAN-nr | 7330066128275 |







