Ölkyl mQuvée BeerServer 40 cm BS40-700
fr.11 995 kr
fr.10 195 krSpara 15 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

BeerServer 40 cm BS40-700
10 195 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

BeerServer 40 är en inbyggbar ölkyl som kan gå till ända ner till -4 grader och ger ölen den där snabba kylningen samt en härligt frostig yta! Du kommer att ha den coolaste ölkylen på marknaden, som dessutom gör sig väldigt snygg inbyggd!
Varumärke
mQuvéeBeskrivning
BeerServer 40 är en inbyggbar ölkyl som kan gå till ända ner till -4 grader och ger ölen den där snabba kylningen samt en härligt frostig yta! Du kommer att ha den coolaste ölkylen på marknaden, som dessutom gör sig väldigt snygg inbyggd!
Med sin rostfria design och med en dörr utan skarvar ger denna ölkyl ditt hem en stilren finish och tillgång till perfekt kyld öl - varje gång!
Plats till ca 84 st 33,5 cl burkar eller 69 st 33 cl flaskor.
mQuvée är stolta över sitt noggrant utvecklade sortiment och strävar efter att erbjuda hållbara och pålitliga produkter. mQuvées högkvalitativa vinkylar levereras med upp till 5 års garanti.
Hyllor: Metall, Fixerade, 2 st.
Plats till ca 84 st 33,5 cl burkar eller 69 st 33 cl flaskor.
mQuvée är stolta över sitt noggrant utvecklade sortiment och strävar efter att erbjuda hållbara och pålitliga produkter. mQuvées högkvalitativa vinkylar levereras med upp till 5 års garanti.
Hyllor: Metall, Fixerade, 2 st.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | mQuvée |
| Färg | Rostfri, Svart |
| Volym | 80 l |
| Utförande | Inbyggbar |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 57 cm |
| Dörr | 700 mm |
| Energieffektivitet | C |
| Belysning | Vit |
| Max Höjd | 890 mm |
| Max höjd | 890 mm |
| Min Höjd | 820 mm |
| Effekt/prestanda | 100 W |
| Omhängbar Dörr | Ja |
| Hyllor | 2 |
| Typ | Ölkyl |
| Vikt | 32 kg |
| Bredd | 39,5 cm |
| CC-mått | 320 mm |
| Temperatur | -4-6 °C |
| Display | Ja |
| Bullernivå | 40 dBa dB(A) |
| Effekt | 100 W |
| Antal Flaskor | 69 |
| Antal Zoner | 1 |
| Energiförbrukning | 205, 285 kWh/år |
