Hyllfront till WineKeeper 45 Stainless
159 kr
30 dagars prisgaranti

Hyllfront till WineKeeper 45 Stainless
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Ge din vinkyl från mQuvée ett nytt utseende med nya hyllfronter! Dessa stilrena fronter i Anthracite Black passar alla WineKeeper och blir en exklusiv detalj till din vinkyl. Du skruvar enkelt fast dem med två små skruvar på undersidan av hyllfronten (skruvar ingår). Vi rekommenderar att du förborrar hål till skruvarna för att undvika risken att träet spricker.
Varumärke
mQuvéeBeskrivning
Ge din vinkyl från mQuvée ett nytt utseende med nya hyllfronter! Dessa stilrena fronter i Anthracite Black passar alla WineKeeper och blir en exklusiv detalj till din vinkyl. Du skruvar enkelt fast dem med två små skruvar på undersidan av hyllfronten (skruvar ingår). Vi rekommenderar att du förborrar hål till skruvarna för att undvika risken att träet spricker.
Egenskaper
| Varumärke | mQuvée |
| Art.Nr. | 14729 |
| Färg | Rostfri |
| Höjd | 50 mm |
| Bredd | 500 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 14729 |
| Serie | WineKeeper |
| Typ | Hyllfront |
| Passar till | WineKeeper 45 Cm |
| Djup | 5 cm |
| Höjd | 5 cm |
| Bredd | 50 cm |
| EAN-nr | 7330066147290 |

