Installationsskiva Cylinda Kyla-disk
979 kr
689 krSpara 30 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Kyla-disk
689 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
CylindaBeskrivning
Installationsskiva, skiva att lägga på golv och droppskyddsbricka för lättare installation.
Specifikationer
- Praktisk installationsskiva för enklare montering av kylprodukter
- Placeras på golv och droppskyddsbricka för stabil och smidig installation
- Tillverkad i hållbart material
- Praktisk installationsskiva för enklare montering av kylprodukter
- Placeras på golv och droppskyddsbricka för stabil och smidig installation
- Tillverkad i hållbart material
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 77447 |
| Färg | Grå |
| Djup | 500 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 77447 |
| Typ | Tillbehör Kylskåp |
| Vikt | 5,4 kg |
| Bredd | 600 mm |
| EAN-nr | 7392832002981 |

