Sidolist Cylinda S13H/V Till Kyl och Frys
1 095 kr
809 krSpara 26 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

S13H/V Till Kyl och Frys
809 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sidolist för montering på skåpets sida mot vägg för att dölja bakomliggande kylslinga. Listen är vändbar för höger alt. vänstermontage. Passar till kylfrysarna KF1385LF. Vit modell.
Varumärke
CylindaBeskrivning
Sidolist för montering på skåpets sida mot vägg för att dölja bakomliggande kylslinga. Listen är vändbar för höger alt. vänstermontage. Passar till kylfrysarna KF1385LF. Vit modell.
Specifikationer
- Sidolist för montering på skåpets sida mot vägg för att dölja kylslingan
- Vändbar design för både höger- och vänstermontage
- Specifikt utformad för kylfrysar av modellen KF1385LF Sidolist kyl och frys
- Sidolist för montering på skåpets sida mot vägg för att dölja kylslingan
- Vändbar design för både höger- och vänstermontage
- Specifikt utformad för kylfrysar av modellen KF1385LF Sidolist kyl och frys
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 77449 |
| Färg | Vit |
| Djup | 1910 mm |
| Höjd | 72 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 77449 |
| Typ | Tillbehör Kylskåp |
| Vikt | 1,5 kg |
| Bredd | 72 mm |
| EAN-nr | 7330095901979 |
