Vinkyl AEG SWB66001DG
12 408 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vinkännare vet att de bästa flaskorna förtjänar de bästa förutsättningarna. Vilket är anledningen till att AEG har designat Wine Cellar-serien. Välj från en serie av stilar som passar smak och storleken på samlingen. Källaren bibehåller den optimala temperaturen, förhindrar korkar från att torka ut och utvecklar smaken i varje flaska.
Varumärke
AEGBeskrivning
Vinkännare vet att de bästa flaskorna förtjänar de bästa förutsättningarna. Vilket är anledningen till att AEG har designat Wine Cellar-serien. Välj från en serie av stilar som passar smak och storleken på samlingen. Källaren bibehåller den optimala temperaturen, förhindrar korkar från att torka ut och utvecklar smaken i varje flaska.
Speciellt glas skyddar vinerna från externa UV-strålar, medan LED-lampor integrerade i designen ger total synlighet.
Integrerade LED-lampor gör att du kan se varenda del av diskmaskinen.
Justerbara trähyllor ger en perfekt yta för horisontell placering av dina viner. På så sätt bildar den nedsänkta korken en tätning som förhindrar luft från att komma in i flaskan och orsaka oxidering.
Elektronisk styrning med digital indikering.
Integrerade LED-lampor gör att du kan se varenda del av diskmaskinen.
Justerbara trähyllor ger en perfekt yta för horisontell placering av dina viner. På så sätt bildar den nedsänkta korken en tätning som förhindrar luft från att komma in i flaskan och orsaka oxidering.
Elektronisk styrning med digital indikering.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | AEG |
| Art.Nr. | 38657 |
| Färg | Svart |
| Utförande | Inbyggbar |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 56,5 cm |
| Energieffektivitet | G |
| Höjd | 82 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 923421081 |
| Effekt/prestanda | 90 W |
| Produkttyp | Vinkyl |
| Vikt | 48,5 kg |
| Bredd | 59,5 cm |
| Antal Flaskor | 52 |
| Antal Zoner | 1 |
| EAN-nr | 7332543491407 |





