








Vinkyl CavinArctic Collection 151D ACD151FGB
14 395 kr17 995 kr
Spara 20 %
Kampanj
56 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Arctic Collection 151D ACD151FGB
14 395 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Vinkyl 151D från Cavin. En inbyggd vinkyl som kombinerar stilren design med smart funktionalitet. Med plats för upp till 151 flaskor vin är den perfekt för dig som vill ha en stor och lättillgänglig vinsamling hemma.
De utdragbara hyllorna ger smidig åtkomst till varje flaska och gör det enkelt att hålla ordning. Vinkylen är gjord för att byggas in i ett högskåp och den smälter in snyggt i köket. Polar Collection 151D passar dig som vill ha en stilren och praktisk lösning för vinförvaring.
Egenskaper
| Varumärke | Cavin |
|---|---|
| Art.Nr. | 15567 |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens Art.Nr. | 15567 |
| Hyllor | Trä |
| CC-mått | 700 mm |
| Spänning | 220 V |
| Djup | 70 cm |
| Max Höjd | 1945 mm |
| Min Höjd | 1925 mm |
| Ljudnivå | 41 dBa |
| Effekt | 155 W |
| Energiförbrukning | 175 kWh/år |
| Vikt | 98 kg |
| Bredd | 59,5 cm |
| EAN-nr | 7330066155677 |
