Vinkyl Cavin Arctic Collection 30D Fullglass Black Inbyggbar
7 995 kr
30 dagars prisgaranti

Arctic Collection 30D Fullglass Black Inbyggbar
7 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Inbyggbar vinkyl i modern, skandinavisk design med blanksvart yta och fyra utdragbara hyllor i trä. Vinkylens höjd är justerbar för att passa just ditt kök och dess smala design skapar många möjligheter för var vinkylen kan byggas in!
Varumärke
CavinBeskrivning
Inbyggbar vinkyl i modern, skandinavisk design med blanksvart yta och fyra utdragbara hyllor i trä. Vinkylens höjd är justerbar för att passa just ditt kök och dess smala design skapar många möjligheter för var vinkylen kan byggas in!
I vinkylen finns två reglerbara temperaturzoner vilket är optimalt när du vill förvara både vitt och rött vin. Kylen rymmer 18 flaskor, har en elektronisk display och är utrustad med en UV-skyddad glasdörr (Low-E) som skyddar ditt vin från skadligt ljus.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Cavin |
| Art.Nr. | 12252 |
| Färg | Svart |
| Hängning | Höger |
| Klimatklass | SN/N/ST/T |
| Kylsystem | Kompressor |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 57,5 cm |
| Energieffektivitet | G |
| Glas | UV-Glas |
| Belysning | Vit |
| Max höjd | 870 mm |
| Max Temperatur | 20 °c |
| Min Höjd | 820 mm |
| Min Temperatur | 5 °c |
| Effekt/prestanda | 85 W |
| Energiförbrukning | 135 kWh/år |
| Hyllor | Trä |
| Produkttyp | Inbyggbar vinkyl |
| Vikt | 28 kg |
| Bredd | 29,5 cm |
| Display | Ja |
| Låsbar | Nej |
| Decibelnivå | 40 dBa |
| Antal Flaskor | 18 |
| Antal Zoner | 2 |
| Djup | 575 mm |
| Bredd | 295 mm |
| EAN-nr | 7330066122525 |










