Vinkyl Cavin NC-14B Northern Collection 14 Fristående
4 095 kr
3 275 krSpara 20 %Kampanj32 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

NC-14B Northern Collection 14 Fristående
3 275 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tystlåten och prisvärd vinkyl för det stilrena hemmet. Northern Collection 14 är en fristående vinkyl med en justerbar temperaturzon, utdragbara hyllor i trä och plats för upp till 14 flaskor. Vinkylen kyls genom Peltier-teknologi som minimerar vibrationer som är skadliga för vinet. Vinkylens smala och unika design passar dig med stor vinsamling men begränsat utrymme.
Varumärke
CavinBeskrivning
Tystlåten och prisvärd vinkyl för det stilrena hemmet. Northern Collection 14 är en fristående vinkyl med en justerbar temperaturzon, utdragbara hyllor i trä och plats för upp till 14 flaskor. Vinkylen kyls genom Peltier-teknologi som minimerar vibrationer som är skadliga för vinet. Vinkylens smala och unika design passar dig med stor vinsamling men begränsat utrymme.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Cavin |
| Art.Nr. | 8997 |
| Färg | Svart |
| Utförande | Fristående |
| Spänning | 240 V |
| Antal Flaskor | 14 |
| Bredd | 27,3 cm |
| Höjd | 84,5 cm |
| Energieffektivitet | G |
| Typ | Vinkyl |
| Antal Zoner | 1 |
| Djup | 55,5 cm |
| Kylsystem | Termoelektrisk |
| Belysning | Vit |
| Serie | Northern Collection |
| Hyllor | 6 |
| Max Temperatur | 18 °c |
| Min Temperatur | 12 °c |
| Bullernivå | 26 dBa dB(A) |
| Energiförbrukning | 100 kWh/år |
| Omhängbar Dörr | Nej |
| Djup | 555 mm |
| Höjd | 845 mm |
| Bredd | 273 mm |
| EAN-nr | 7330066089972 |



