Vinkyl Cavin Polar Collection 51 WB51BD
7 895 kr
30 dagars prisgaranti

Polar Collection 51 WB51BD
7 895 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Fristående vinkyl med två justerbara temperaturzoner och plats för 37 flaskor. Vinkylen från skandinaviska Cavin har en UV-skyddad glasdörr, elektronisk reglering och kompressorkylning. Längst ner i vinkylen finns en displayhylla som ger dig möjligheten att visa upp ett urval av de vinerna du tycker om lite extra. Vinkylen har 6 hyllor.
Varumärke
CavinBeskrivning
Fristående vinkyl med två justerbara temperaturzoner och plats för 37 flaskor. Vinkylen från skandinaviska Cavin har en UV-skyddad glasdörr, elektronisk reglering och kompressorkylning. Längst ner i vinkylen finns en displayhylla som ger dig möjligheten att visa upp ett urval av de vinerna du tycker om lite extra. Vinkylen har 6 hyllor.
Dokument
Recensioner
Johny NVerifierad köpare
för 1 månad sedanPassar oss perfekt
Egenskaper
| Varumärke | Cavin |
| Art.Nr. | 13431 |
| Färg | Svart |
| Utförande | Fristående |
| Spänning | 230 V |
| Antal Flaskor | 37 |
| Bredd | 54 cm |
| Energieffektivitet | G |
| Typ | Vinkyl |
| Antal Zoner | 2 |
| Djup | 54,8 cm |
| Display | Ja |
| Kylsystem | Kompressor |
| Dörr | Glasdörr |
| Min Höjd | 845 mm |
| Hyllor | Trä |
| Max Höjd | 845 mm |
| Max höjd | 845 mm |
| Max Temperatur | 22 °c |
| Min Temperatur | 4 °c |
| Bullernivå | 39 dBa dB(A) |
| Energiförbrukning | 138 kWh/år |
| Vikt | 36,5 kg |
| Djup | 548 mm |
| Bredd | 540 mm |
| EAN-nr | 7330066134313 |






