Vinkyl Cylinda VK155SV
18 890 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Cylinda VK155SV är ett svart vinkylskåp som rymmer många flaskor utan att ta upp för mycket utrymme i ditt hem. Det är idealiskt för alla som vill ha en vinförvaring som är både estetiskt tilltalande och funktionell.
Varumärke
CylindaBeskrivning
Cylinda VK155SV är ett svart vinkylskåp som rymmer många flaskor utan att ta upp för mycket utrymme i ditt hem. Det är idealiskt för alla som vill ha en vinförvaring som är både estetiskt tilltalande och funktionell.
En av de mest utmärkande funktionerna för detta vinkylskåp är dess smarta belysning som ger en tydlig överblick över ditt sortiment samtidigt som drycken inte påverkas negativt tack vare den UV-skyddade glasdörren. Trähyllorna är också en fin detalj som gör vinkylskåpet hållbart och elegant.
Om du vill ha en vinkylskåp som verkligen belyser din dryckessamling så är VK155SV ett självklart val. Det finns även en tillbehörstermometer som kan fästas på hyllorna för att hjälpa dig hålla koll på temperaturen på dina vin- och dryckesförråd.
Det finns 2 separata temperaturzoner för den som vill ha en variation av förvarings- och serveringstemperaturer.
Om du vill ha en vinkylskåp som verkligen belyser din dryckessamling så är VK155SV ett självklart val. Det finns även en tillbehörstermometer som kan fästas på hyllorna för att hjälpa dig hålla koll på temperaturen på dina vin- och dryckesförråd.
Det finns 2 separata temperaturzoner för den som vill ha en variation av förvarings- och serveringstemperaturer.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 68528 |
| Färg | Svart |
| Hängning | Höger |
| Utförande | Fristående |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 59,5 cm |
| Energieffektivitet | G |
| Höjd | 155 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 9101970 |
| Energiförbrukning | 166 kWh/år |
| Eluttag | Jordad stickkontakt |
| Produkttyp | Vinkyl |
| Vikt | 71 kg |
| Bredd | 59,5 cm |
| Bullernivå | 40 dBa |
| Antal Flaskor | 146 |
| EAN-nr | 7392186315713 |

