Vinkyl Thermex Winemex 26
29 945 kr
30 dagars prisgaranti

Winemex 26
29 945 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Vinkyl Thermex Winemex 26 är ett snyggt och elegant vinskåp i högsta kvalitet med plats för 26 flaskor vin. Tyst och vibrationsdämpad kompressor, LED-lampor inuti och fyra hyllor i vackert FSC-certifierat bokträ. För inbyggnad i skåp, samma storlek som en inbyggnadsugn. Ett riktigt vackert vinskåp som gör att du enkelt kan förvara några flaskor i köket. Elegant och enkel temperatur kontroll.
Varumärke
ThermexBeskrivning
Vinkyl Thermex Winemex 26 är ett snyggt och elegant vinskåp i högsta kvalitet med plats för 26 flaskor vin. Tyst och vibrationsdämpad kompressor, LED-lampor inuti och fyra hyllor i vackert FSC-certifierat bokträ. För inbyggnad i skåp, samma storlek som en inbyggnadsugn. Ett riktigt vackert vinskåp som gör att du enkelt kan förvara några flaskor i köket. Elegant och enkel temperatur kontroll.
Övrigt
- Passar för inbyggnad i skåp för mikrovågsugn
- 4 utdragbara hyllor av FSC-certifierat bokträ
- LED-belysning i toppen och på sidorna
- Möjlighet att hänga om dörren
- Ljudsvag vibrationsdämpad kompressor
- Volym: 69 l
- LED-belysning
- Glastouch
- Förvaringstemperatur: 5-20 °C
- Passar för inbyggnad i skåp för mikrovågsugn
- 4 utdragbara hyllor av FSC-certifierat bokträ
- LED-belysning i toppen och på sidorna
- Möjlighet att hänga om dörren
- Ljudsvag vibrationsdämpad kompressor
- Volym: 69 l
- LED-belysning
- Glastouch
- Förvaringstemperatur: 5-20 °C
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Thermex |
| Art.Nr. | 910.21.1008.2 |
| Färg | Svart |
| Hängning | Höger |
| Volym | 69 l |
| Utförande | Inbyggbar |
| Spänning | 230 V |
| Antal Flaskor | 26 |
| Bredd | 59 cm |
| Höjd | 59,5 cm |
| Energieffektivitet | G |
| Typ | Vinkyl |
| Antal Zoner | 2 |
| Djup | 59,5 cm |
| Display | Ja |
| Belysning | LED |
| Max Temperatur | 20 °c |
| Min Temperatur | 5 °c |
| Bullernivå | 38 dBa dB(A) |
| Energiförbrukning | 155 kWh/år |
| Omhängbar Dörr | Ja |
| Djup | 595 mm |
| Höjd | 595 mm |
| Bredd | 590 mm |
| EAN-nr | 5703347901843 |

