Vinkyl Thermex Winemex 30 DubbelzonHöjd: 700 mm
29 135 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
70 cm

Winemex 30 Dubbelzon
Höjd: 700 mm
29 135 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Thermex Winemex 30 EASY-FIT är ett stilrent och elegant vinskåp av högsta kvalitet med plats för 30 flaskor vin som passar perfekt i ett standard 60 cm köksbänkskåp.
Varumärke
ThermexBeskrivning
Thermex Winemex 30 EASY-FIT är ett stilrent och elegant vinskåp av högsta kvalitet med plats för 30 flaskor vin som passar perfekt i ett standard 60 cm köksbänkskåp.
Ett stilrent och elegant vinskåp av högsta kvalitet med plats för 30 flaskor vin. Tyst på 38 dB och vibrationsdämpad kompressor, invändigt LED-ljus och 4 hyllplan i vackert bokträ och massiv botten Skåpslucka som matchar perfekt mot skåp eller lådor med höjd 70 cm. Är enkel att installera och har 2 olika kylzoner 5-12 grader och 12- 20 grader så man kan ha olika temperaturer i topp och botten, t ex en för vitt vin och en för rött vin. Ett riktigt vackert vinskåp att bygga in i köksskåpet och enkel förvaring av en aktuell vinsamling i köket. Skåpet ventilerar sig självt och har ett kolfilter för att säkerställa ett luktfritt klimat inne i skåpet. Kan monteras under bänkskivan i en 60 cm köksstomme vilket gör det till en plug'n'play-lösning. Den geniala ventilationen som bara tar upp 20 cm2 i sockeln, är nästan osynlig och kommer smälta in i vilket kök som helst.
Egenskaper
| Varumärke | Thermex |
| Art.Nr. | 910.21.1010.2 |
| Färg | Svart |
| Utförande | Inbyggbar |
| Höjd | 70 cm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 55,5 cm |
| Energieffektivitet | G |
| Serie | Winemex |
| Produkttyp | Vinkyl |
| Bredd | 59,5 cm |
| Garanti | 2 år |
| Bullernivå | 38 dBa |
| Antal Flaskor | 30 |
| Antal Zoner | 2 |
| Djup | 555 mm |
| Bredd | 595 mm |
| EAN-nr | 5703347901867 |


