Vask Hillerstorp till Utekök Åminne
1 429 kr
30 dagars prisgaranti

till Utekök Åminne
1 429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Vask och kran i rostfritt stål till Åminne Utekök från Hillerstorp.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 87883 |
| Färg | Grå |
| Montering | Ja |
| Material | Stål |
| Serie | Åminne |
| Höjd | 285 mm |
| Längd | 455 mm |
| Bredd | 410 mm |
