Gasspis Pazzano Cuore Range Cooker 90 cm LPG
fr.29 995 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Beskrivning
Egenskaper
| Varumärke | Pazzano |
| Färg | Krom, Mässing |
| Spänning | 415 V |
| Min Höjd | 890 mm |
| Vikt | 76 kg |
| Härdat Glas | Ja |
| Max Höjd | 940 mm |
| Max höjd | 940 mm |
| Bredd | 90 cm |
| Djup | 60 cm |
| Max Temperatur | 250 °c |
| Antal Brännare | 5 |
| Tillverkarens Art.Nr. | 15001, 15002 |
