Spis Lofra Dolce Vita 70 cm 2 Ugnar Gas
fr.31 495 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Dolce Vita 70 cm 2 Ugnar Gas
31 495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Gasspis Dolce Vita från italienska Lofra är en premiumspis med fem gasbrännare och två rymliga ugnar med vackra detaljer som lyfter ditt kök. Spisen är godkänd för all sorts gas i Sverige, även i Stockholm.
Varumärke
LofraBeskrivning
Gasspis Dolce Vita från italienska Lofra är en premiumspis med fem gasbrännare och två rymliga ugnar med vackra detaljer som lyfter ditt kök. Spisen är godkänd för all sorts gas i Sverige, även i Stockholm.
Ugn
- 2 st teleskopskenor (huvudugn)
- 1 st gallerhylla (sidougn)
- 1 st långpanna (huvudugn)
- 1 st plåt (sidougn)
Dolce Vita är en hyllning till 50 års spistillverkning. ett mästerverk från norra Italien. Tradition, blandat med den bästa teknologin, ger dig en spis i världsklass.
- 2 st teleskopskenor (huvudugn)
- 1 st gallerhylla (sidougn)
- 1 st långpanna (huvudugn)
- 1 st plåt (sidougn)
Dolce Vita är en hyllning till 50 års spistillverkning. ett mästerverk från norra Italien. Tradition, blandat med den bästa teknologin, ger dig en spis i världsklass.
Egenskaper
| Varumärke | Lofra |
| Färg | Rostfri/Brons, Rostfri/Mässing, Svart/Brons, Svart/Mässing |
| Spänning | 230 V |
| Bredd | 700 mm |
| Djup | 600 mm |
| Antal Brännare | 5 |
| Vikt | 84 kg |
| Härdat Glas | Ja |
| Typ | Gasspis |
