Spis Lofra Dolce Vita 70 cm 2 Ugnar GasSvart/Mässing
36 995 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart/Mässing

Dolce Vita 70 cm 2 Ugnar Gas
Svart/Mässing
36 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!

Gasspis Dolce Vita från italienska Lofra är en premiumspis med fem gasbrännare och två rymliga ugnar med vackra detaljer som lyfter ditt kök. Spisen är godkänd för all sorts gas i Sverige, även i Stockholm.
Varumärke
LofraBeskrivning
Gasspis Dolce Vita från italienska Lofra är en premiumspis med fem gasbrännare och två rymliga ugnar med vackra detaljer som lyfter ditt kök. Spisen är godkänd för all sorts gas i Sverige, även i Stockholm.
Ugn
- 2 st teleskopskenor (huvudugn)
- 1 st gallerhylla (sidougn)
- 1 st långpanna (huvudugn)
- 1 st plåt (sidougn)
Dolce Vita är en hyllning till 50 års spistillverkning. ett mästerverk från norra Italien. Tradition, blandat med den bästa teknologin, ger dig en spis i världsklass.
- 2 st teleskopskenor (huvudugn)
- 1 st gallerhylla (sidougn)
- 1 st långpanna (huvudugn)
- 1 st plåt (sidougn)
Dolce Vita är en hyllning till 50 års spistillverkning. ett mästerverk från norra Italien. Tradition, blandat med den bästa teknologin, ger dig en spis i världsklass.
Egenskaper
| Varumärke | Lofra |
| Art.Nr. | 4691 |
| Färg | Svart/Mässing |
| Spänning | 230 V |
| Bredd | 700 mm |
| Typ | Gasspis |
| Djup | 600 mm |
| Härdat Glas | Ja |
| Antal Brännare | 5 |
| Vikt | 84 kg |
| EAN-nr | 8022389014395 |





