Glaskeramikspis Cylinda S8464K
9 649 kr
9 356 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

S8464K
9 356 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Cylinda glaskeramikspis S8464K är en praktisk keramikspis med effektiva hilight-zoner för att uppvärmningen ska gå snabbare.
Varumärke
CylindaBeskrivning
Cylinda glaskeramikspis S8464K är en praktisk keramikspis med effektiva hilight-zoner för att uppvärmningen ska gå snabbare.
Ugnen har bland annat Maxgrill, över och undervärme, ångrengöring och 300-graderinställning. Halogenbelysningen lyser upp ugnen effektivt så att du ser vad som händer under tillagningen.
- Keramikhäll
- Ångrengöring ugn
- Barnspärr ugnslucka
- Restvärmeindikering
- Keramikhäll
- Ångrengöring ugn
- Barnspärr ugnslucka
- Restvärmeindikering
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 68505 |
| Färg | Vit |
| Spänning | 400 V |
| Bredd | 597 mm |
| Kapacitet | 74 L |
| Djup | 594 mm |
| Utförande | Multifunktionsugn |
| Energiförbrukning för konventionell ugn | 0,82 kWh |
| Energieffektivitet | A |
| Höjd | 850 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 9001604 |
| Effekt/prestanda | 9300 W |
| Typ | Glaskeramikspis |
| Volym | 74 l |
| Vikt | 49,1 kg |
| Varmluft | Nej |
| Display | Nej |
| Grill | Ja |
| Stektermometer | Nej |
| Effekt | 9300 W |
| Pyrolytisk Rengöring | Nej |
| Antal Zoner | 4 |
| Timerfunktion | Nej |
| EAN-nr | 7392186317533 |

