Glaskeramikspis Electrolux LKR40000SW
9 924 kr
30 dagars prisgaranti

LKR40000SW
9 924 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
ElectroluxBeskrivning
Electrolux 600 GentleCare värmepumpstumlare 8 kg EDI621O85O.
Skonsam och pålitlig torkning. Electrolux 600 GentleCare EDI621O85O ger en jämn och effektiv torkning samtidigt som dina kläder behandlas varsamt.
Anpassad efter material och behov. DelicateCare justerar torkningen efter textilierna och SensiCare optimerar programtid och energiförbrukning.
Praktisk lösning i vardagen. MixCare gör att du kan torka olika material tillsammans och spara tid i din tvättrutin.
Tyst och hållbar drift. Invertermotorn ger en stabil och långvarig prestanda samtidigt som ljudnivån hålls låg. Avloppsslang kan monteras.
Anpassad efter material och behov. DelicateCare justerar torkningen efter textilierna och SensiCare optimerar programtid och energiförbrukning.
Praktisk lösning i vardagen. MixCare gör att du kan torka olika material tillsammans och spara tid i din tvättrutin.
Tyst och hållbar drift. Invertermotorn ger en stabil och långvarig prestanda samtidigt som ljudnivån hålls låg. Avloppsslang kan monteras.
Egenskaper
| Varumärke | Electrolux |
| Art.Nr. | 81022 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 546 mm |
| Höjd | 900 mm |
| Spänning | 400 V |
| Djup | 600 mm |
| Energieffektivitet | A |
| Tillverkarens Art.Nr. | 81022 |
| Produkttyp | Glaskeramiksspis |
| Vikt | 51 kg |
| Ugnsrengöring | Svart slät emalj |
| Timerfunktion | Nej |
| Stektermometer | Nej |
| WiFi | Nej |
| EAN-nr | 7333394132839 |





