Glaskeramikspis Electrolux LKR60002SW
11 295 kr
30 dagars prisgaranti

LKR60002SW
11 295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
ElectroluxBeskrivning
Electrolux 600 GentleCare värmepumpstumlare 9 kg EDI633P95P.
Perfekt för större hushåll. Electrolux 600 GentleCare EDI633P95P har en kapacitet på 9 kg och är idealisk för större tvättmängder med jämna och skonsamma resultat.
Skyddar dina kläder. GentleCare torkar vid lägre temperatur och hjälper till att bevara kvaliteten på dina plagg.
Effektiv och flexibel användning. SensiCare anpassar programmet efter tvättens mängd och MixCare gör det möjligt att torka olika material tillsammans.
Smidig hantering i vardagen. Trumbelysning ger bättre överblick och EasyClean filtret gör underhållet enkelt. Avloppsslang kan monteras.
Skyddar dina kläder. GentleCare torkar vid lägre temperatur och hjälper till att bevara kvaliteten på dina plagg.
Effektiv och flexibel användning. SensiCare anpassar programmet efter tvättens mängd och MixCare gör det möjligt att torka olika material tillsammans.
Smidig hantering i vardagen. Trumbelysning ger bättre överblick och EasyClean filtret gör underhållet enkelt. Avloppsslang kan monteras.
Egenskaper
| Varumärke | Electrolux |
| Art.Nr. | 81023 |
| Färg | Vit |
| Spänning | 400 V |
| Bredd | 596 mm |
| Höjd | 900 mm |
| Djup | 600 mm |
| Energieffektivitet | A |
| Tillverkarens Art.Nr. | 81023 |
| Typ | Glaskeramiksspis |
| Vikt | 55 kg |
| Ugnsrengöring | Svart slät emalj |
| Timerfunktion | Nej |
| Stektermometer | Nej |
| WiFi | Nej |
| Djup | 600 cm |
| Höjd | 900 cm |
| Energiförbrukning Konventionell | 0.83 |
| Bredd | 596 cm |
| Volym | 77 l |
| EAN-nr | 7333394126258 |










