Glaskeramikspis Electrolux LKR64000NW
9 154 kr
30 dagars prisgaranti

LKR64000NW
9 154 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
ElectroluxBeskrivning
Electrolux 700 DelicateCare värmepumpstumlare 9 kg EDI731O95O.
Avancerad och skonsam torkning. Electrolux 700 DelicateCare EDI731O95O ger ett optimalt resultat för alla typer av textilier med hjälp av smart teknik.
Skräddarsydd vård. DelicateCare anpassar temperatur och rörelse efter materialet vilket gör att även känsliga plagg behandlas varsamt.
Effektiv och flexibel användning. MixCare gör att du kan torka olika material tillsammans och SensiCare optimerar energi och tid.
Hygienisk och trygg torkning. Hygienprogrammet reducerar bakterier och ger en mer hygienisk behandling av dina plagg. Avloppsslang kan monteras.
Skräddarsydd vård. DelicateCare anpassar temperatur och rörelse efter materialet vilket gör att även känsliga plagg behandlas varsamt.
Effektiv och flexibel användning. MixCare gör att du kan torka olika material tillsammans och SensiCare optimerar energi och tid.
Hygienisk och trygg torkning. Hygienprogrammet reducerar bakterier och ger en mer hygienisk behandling av dina plagg. Avloppsslang kan monteras.
Egenskaper
| Varumärke | Electrolux |
| Art.Nr. | 81024 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 596 mm |
| Höjd | 900 mm |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 600 mm |
| Energieffektivitet | A |
| Tillverkarens Art.Nr. | 81024 |
| Produkttyp | Glaskeramiksspis |
| Vikt | 53 kg |
| Ugnsrengöring | Ångrengöring |
| Timerfunktion | Nej |
| Stektermometer | Nej |
| WiFi | Nej |
| EAN-nr | 7333394126135 |










