Glaskeramikspis Electrolux LKR66440NW
11 553 kr
30 dagars prisgaranti

LKR66440NW
11 553 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-30
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
ElectroluxBeskrivning
Electrolux 700 DelicateCare värmepumpstumlare 9 kg EDI743R95R.
Intelligent och skonsam torkning. Electrolux 700 DelicateCare EDI743R95R ger ett jämnt resultat samtidigt som dina kläder skyddas.
Anpassad efter material. DelicateCare justerar temperatur och rörelse för att ge rätt behandling till varje plagg.
Effektiv vardag. MixCare och SensiCare gör torkningen enklare och mer energieffektiv.
Enkel rengöring och drift. EasyClean filtret gör underhållet smidigt och bidrar till långvarig prestanda. Avloppsslang kan monteras.
Anpassad efter material. DelicateCare justerar temperatur och rörelse för att ge rätt behandling till varje plagg.
Effektiv vardag. MixCare och SensiCare gör torkningen enklare och mer energieffektiv.
Enkel rengöring och drift. EasyClean filtret gör underhållet smidigt och bidrar till långvarig prestanda. Avloppsslang kan monteras.
Egenskaper
| Varumärke | Electrolux |
| Art.Nr. | 81025 |
| Färg | Vit |
| Spänning | 230 V |
| Bredd | 596 mm |
| Höjd | 900 mm |
| Djup | 600 mm |
| Energieffektivitet | A |
| Tillverkarens Art.Nr. | 81025 |
| Typ | Glaskeramiksspis |
| Vikt | 58 kg |
| Ugnsrengöring | Katalysemalj |
| Timerfunktion | Ja |
| Stektermometer | Ja |
| WiFi | Nej |
| Djup | 600 cm |
| Höjd | 900 cm |
| Energiförbrukning Konventionell | 0.95 |
| Energiförbrukning Varmluft | 0.82 |
| Bredd | 596 cm |
| Volym | 73 l |
| EAN-nr | 7333394126845 |










