Glaskeramikspis Electrolux LKR66449SW
12 595 kr
30 dagars prisgaranti

LKR66449SW
12 595 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
ElectroluxBeskrivning
Electrolux 700 DelicateCare värmepumpstumlare 9 kg EDI7H2E95G.
Skonsam och intelligent torkning för hela hushållet. Electrolux 700 DelicateCare EDI7H2E95G är en värmepumpstumlare med 9 kg kapacitet som kombinerar avancerad teknik med skonsam behandling av dina kläder för ett jämnt och pålitligt resultat.
Skräddarsydd vård för alla material. DelicateCare anpassar temperatur och trumrörelser efter textilierna vilket gör att även känsliga plagg behandlas varsamt utan att tappa form.
Effektiv och flexibel användning. MixCare gör det möjligt att torka olika material tillsammans och SensiCare optimerar tid och energiförbrukning för varje tvätt.
Hygienisk och trygg torkning. Hygienprogrammet reducerar bakterier och ger en mer hygienisk behandling av dina plagg samtidigt som invertermotorn säkerställer tyst och stabil drift. Avloppsslang kan monteras.
Skräddarsydd vård för alla material. DelicateCare anpassar temperatur och trumrörelser efter textilierna vilket gör att även känsliga plagg behandlas varsamt utan att tappa form.
Effektiv och flexibel användning. MixCare gör det möjligt att torka olika material tillsammans och SensiCare optimerar tid och energiförbrukning för varje tvätt.
Hygienisk och trygg torkning. Hygienprogrammet reducerar bakterier och ger en mer hygienisk behandling av dina plagg samtidigt som invertermotorn säkerställer tyst och stabil drift. Avloppsslang kan monteras.
Egenskaper
| Varumärke | Electrolux |
| Art.Nr. | 81026 |
| Färg | Vit |
| Spänning | 400 V |
| Bredd | 596 mm |
| Djup | 600 mm |
| Energieffektivitet | A |
| Höjd | 900 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 81026 |
| Typ | Glaskeramiksspis |
| Ugnsrengöring | Katalysemalj |
| Vikt | 59 kg |
| Stektermometer | Ja |
| Timerfunktion | Ja |
| WiFi | Nej |
| Djup | 600 cm |
| Höjd | 900 cm |
| Energiförbrukning Konventionell | 0.95 |
| Energiförbrukning Varmluft | 0.82 |
| Bredd | 596 cm |
| Volym | 73 l |
| EAN-nr | 7333394126869 |










