Spis Gram EK 5600-90 VF X 400 V Med Glaskeramikhäll
5 ÅRS GARANTI
5 490 kr
30 dagars prisgaranti

EK 5600-90 VF X 400 V Med Glaskeramikhäll
5 490 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Spis med upptiningsfunktion. Om du har glömt att ta upp matvaror ur frysen kan du med fördel använda ugnens upptiningsfunktion, som är mer skonsam än upptining i t.ex. mikrovågsugn.
Varumärke
GRAMBeskrivning
Spis med upptiningsfunktion. Om du har glömt att ta upp matvaror ur frysen kan du med fördel använda ugnens upptiningsfunktion, som är mer skonsam än upptining i t.ex. mikrovågsugn.
Specifikationer
- Varmluftugns med 9+1 funktioner
- 4 kokzoner
- SteamClean funktion för enkel rengöring av ugn
- Energiklass A
- Stor ugnsvolym på 65 liter
- Produktmått HxBxD: 90x60x60,5 cm
Snygg belysning
Ugnsutrymmet har en snygg halogenbelysning som gör det lätt att hålla ett öga på maten på flera nivåer.
Barnsäkring
Det finns givetvis barnsäkring på alla ugnar, så att luckorna inte kan öppnas oavsiktligt. Det är i synnerhet en fördel om ugnen placeras under bänkytan. Du kan koppla bort barnsäkringen om du inte behöver den.
Enkel rengöring
Rengöringen av ugnen är en smal sak. Innerluckan är i helglas. Det ger ett snyggt intryck och gör det lätt att rengöra glaset. Dessutom kan du demontera och ta bort glaset i ugnsluckan.
- Varmluftugns med 9+1 funktioner
- 4 kokzoner
- SteamClean funktion för enkel rengöring av ugn
- Energiklass A
- Stor ugnsvolym på 65 liter
- Produktmått HxBxD: 90x60x60,5 cm
Snygg belysning
Ugnsutrymmet har en snygg halogenbelysning som gör det lätt att hålla ett öga på maten på flera nivåer.
Barnsäkring
Det finns givetvis barnsäkring på alla ugnar, så att luckorna inte kan öppnas oavsiktligt. Det är i synnerhet en fördel om ugnen placeras under bänkytan. Du kan koppla bort barnsäkringen om du inte behöver den.
Enkel rengöring
Rengöringen av ugnen är en smal sak. Innerluckan är i helglas. Det ger ett snyggt intryck och gör det lätt att rengöra glaset. Dessutom kan du demontera och ta bort glaset i ugnsluckan.
Dokument
Recensioner
V KVerifierad köpare
för 2 månader sedanBra, bara bra!
Bengt GVerifierad köpare
för 1 år sedanHällen mycket känslig , kanhända det gäller alla hällar ? Repas lätt även om man är noga med att rengöra stekpanna och grytor. Annars funkar allt bra.
Bengt-Ove Verifierad köpare
för 1 år sedanFungerar mycke bra
- Lite mörkt vid reglagen svårt att se
Egenskaper
| Varumärke | GRAM |
| Art.Nr. | 75689 |
| Färg | Rostfri |
| Spänning | 400 V |
| Bredd | 6000 mm |
| Djup | 605 cm |
| Energieffektivitet | A |
| Höjd | 900 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | EK 5600-90 VF X |
| Ugnsrengöring | SteamClean |
| Typ | Glaskeramikspis |
| Volym | 65 l |
| Vikt | 44 kg |
| Varmluft | Nej |
| Display | Nej |
| Grill | Ja |
| Stektermometer | Nej |
| Pyrolytisk Rengöring | Nej |
| Timerfunktion | Nej |
| WiFi | Nej |
| Antal faser | 3 |
| Bredd | 600 cm |
| EAN-nr | 5709708235756 |

