Induktionsspis Cylinda SIB8462KVEVit
11 999 kr
9 779 krSpara 19 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

SIB8462KVE
Vit
9 779 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Upptäck fördelarna med Cylinda senaste induktionsspis med en flexibel zon. Denna spis är utrustad med en effektiv induktionshäll som ger dig snabb och exakt uppvärmning varje gång du lagar mat. Den flexibla zonen ger dig möjlighet att anpassa storleken på kokzonen efter dina behov, vilket ger en bekväm och flexibel matlagningsupplevelse.
Varumärke
CylindaBeskrivning
Upptäck fördelarna med Cylinda senaste induktionsspis med en flexibel zon. Denna spis är utrustad med en effektiv induktionshäll som ger dig snabb och exakt uppvärmning varje gång du lagar mat. Den flexibla zonen ger dig möjlighet att anpassa storleken på kokzonen efter dina behov, vilket ger en bekväm och flexibel matlagningsupplevelse.
Ugnen är designad för att säkerställa optimal luftcirkulation och en jämn värmefördelning till maten. Oavsett om du bakar, steker eller gräddar, kan du vara säker på att dina rätter blir perfekt tillagade varje gång. Med den praktiska varmluftsugnen kan du till och med laga flera rätter samtidigt på olika nivåer i ugnen, vilket sparar tid och gör matlagningen ännu smidigare.
För att underlätta rengöringen har Cylinda försedd insidan av ugnen och ugnstillbehören med en speciell ytbehandling. Du behöver inte längre anstränga dig med starka rengöringsmedel. Den här speciella ytbehandlingen gör att du enkelt kan rengöra ugnen och tillbehören med lätthet.
För att underlätta rengöringen har Cylinda försedd insidan av ugnen och ugnstillbehören med en speciell ytbehandling. Du behöver inte längre anstränga dig med starka rengöringsmedel. Den här speciella ytbehandlingen gör att du enkelt kan rengöra ugnen och tillbehören med lätthet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 68509 |
| Färg | Vit |
| Spänning | 230 V |
| Bredd | 597 mm |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Djup | 594 mm |
| Utförande | Multifunktionsugn |
| Energieffektivitet | A |
| Höjd | 850 mm |
| Ljuskälla | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | 9001607 |
| Effekt/prestanda | 10500 W |
| Eluttag | Perilex |
| Typ | Induktionsspis |
| Volym | 70 l |
| Vikt | 55 kg |
| Varmluft | Ja |
| Display | Ja |
| Grill | Ja |
| Stektermometer | Nej |
| Effekt | 10500 W |
| Pyrolytisk Rengöring | Nej |
| Antal Zoner | 4 |
| Timerfunktion | Ja |
| EAN-nr | 7392186317588 |
