Induktionsspis Electrolux LKI540001W
12 699 kr
30 dagars prisgaranti

LKI540001W
12 699 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-16
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
ElectroluxBeskrivning
Electrolux 600 GentleCare värmepumpstumlare 8 kg EDI612E84E.
Effektiv och skonsam torkning. Electrolux 600 GentleCare EDI612E84E kombinerar energieffektiv drift med skonsam behandling av dina kläder och ger ett jämnt resultat varje gång.
Skyddar kläderna vid varje torkning. GentleCare arbetar vid lägre temperatur för att minska slitaget, medan SensiCare anpassar programmet efter tvättens mängd.
Smidigare tvättrutin. MixCare gör det möjligt att torka olika material tillsammans, vilket sparar tid och förenklar vardagen.
Enkel att underhålla och använda. EasyClean filtret är lätt att rengöra och skrynkelskyddet minskar veck, vilket gör kläderna enklare att hantera efter torkning. Avloppsslang kan monteras.
Skyddar kläderna vid varje torkning. GentleCare arbetar vid lägre temperatur för att minska slitaget, medan SensiCare anpassar programmet efter tvättens mängd.
Smidigare tvättrutin. MixCare gör det möjligt att torka olika material tillsammans, vilket sparar tid och förenklar vardagen.
Enkel att underhålla och använda. EasyClean filtret är lätt att rengöra och skrynkelskyddet minskar veck, vilket gör kläderna enklare att hantera efter torkning. Avloppsslang kan monteras.
Egenskaper
| Varumärke | Electrolux |
| Art.Nr. | 81021 |
| Färg | Vit |
| Spänning | 230 V |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 898 mm |
| Djup | 600 mm |
| Energieffektivitet | A |
| Tillverkarens Art.Nr. | 81021 |
| Typ | Induktionsspis |
| Vikt | 54 kg |
| Ugnsrengöring | Svart slät emalj |
| Timerfunktion | Nej |
| Stektermometer | Nej |
| WiFi | Nej |
| Djup | 600 cm |
| Höjd | 898 cm |
| Energiförbrukning Konventionell | 0.84 |
| Energiförbrukning Varmluft | 0.75 |
| Bredd | 500 cm |
| Volym | 57 l |
| EAN-nr | 7333394071800 |





