Spis Lofra Dolce Vita 60 cm 1 Ugn Induktion
fr.30 595 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Förväntas åter i lager 2026-05-18
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Dolce Vita från Italienska Lofra är en mindre spis med modern induktionshäll. Med fyra induktionszoner, en ugn och vackra detaljer får du en stilren spis som lyfter hela ditt kök.
Varumärke
LofraBeskrivning
Dolce Vita från Italienska Lofra är en mindre spis med modern induktionshäll. Med fyra induktionszoner, en ugn och vackra detaljer får du en stilren spis som lyfter hela ditt kök.
Den nya Dolce Vita är en hyllning till 50 års spistillverkning. ett mästerverk från norra Italien. Tradition, blandat med den bästa teknologin, ger dig en spis i världsklass.
Ugn
- Antal lägen för plåtar (huvudugn): 1
- Antal plåtar (huvudugn): 1
- Antal teleskopskenor (huvudugn): 2
- Booster (induktion): Ja
- Rotisseri (huvudugn): Ja
OBS! Spisen levereras utan sockel.
Ugn
- Antal lägen för plåtar (huvudugn): 1
- Antal plåtar (huvudugn): 1
- Antal teleskopskenor (huvudugn): 2
- Booster (induktion): Ja
- Rotisseri (huvudugn): Ja
OBS! Spisen levereras utan sockel.
Egenskaper
| Varumärke | Lofra |
| Färg | Rostfri/Brons, Svart/Brons, Svart/Krom |
| Spänning | 230 V |
| Bredd | 600 mm |
| Produkttyp | Induktionsspis |
| Energieffektivitet | A |
| Vikt | 55 kg |
| Härdat Glas | Ja |
| Djup | 600 mm |
